Kosze świąteczne dla firm

Z radością przygotujemy oryginalne propozycje świątecznych podarunków dla Państwa klientów i pracowników

Katalog zestawów świątecznych 2021

Przedstawiamy nasze najnowsze propozycje świątecznych koszy prezentowych dla firm. Unikatowe kompozycje starannie wyselekcjonowanych produktów w gustownych pudełkach prezentowych. Każdy ze świątecznych koszy prezentowych w naszej ofercie może być dowolnie modyfikowany w zależności od Państwa potrzeb i preferencji.

katalog 2021

Sprawdź nasz katalog dla agencji

Katalog whitelabel

Zaufali nam między innymi:

Personalizacja koszy świątecznych

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy rozmaite rozwiązania w zakresie personalizacji  naszych koszy prezentowych. Logo firmy na drewnianej skrzynce, unikalna etykieta z cytatem na ulubionym winie, a może kieliszki z wygrawerowaną podobizną prezesa. To jedynie ułamek naszych możliwości.

Naszym nadrzędnym celem jest pełna satysfakcja klienta, dlatego jeżeli posiadają Państwo jakąkolwiek koncepcję na uczynienie naszych koszy prezentowych jeszcze bardziej wyjątkowymi, z przyjemnością ją zrealizujemy.

Lista dostępnych personalizacji:

  • nadruk UV na opakowaniu
  • grawer laserowy
  • wstążka z logo firmy
  • list z życzeniami od zarządu
  • zawieszka z imieniem
  • dołożenie własnego produktu do kosza
  • spersonalizowane szkło (np. kieliszki)
  • masz inny pomysł? napisz do nas!

Kosz prezentowy – zawsze trafiony podarunek

Oferowane przez Nas kosze upominkowe są najlepszym pomysłem na prezent na każdą okazję. Niezależnie czy są wręczane kobietom lub mężczyznom, ludziom młodym lub bardziej doświadczonym życiowo, zawsze na twarzy obdarowanej osoby zagości szczery uśmiech. Umieszczone w gustownych koszach produkty, są uniwersalne i zostały stworzone aby dostarczać przyjemność. Przyjemność, o której wielu z nas na codzień zapomina. 

Kosz prezentowy jest jak jajko niespodzianka dla dorosłych. Niewiele jest przyjemniejszych uczuć na świecie od tego, które towarzyszy Nam podczas rozpakowywania pięknie zapakowanych prezentów. Stopniowe odkrywanie zawartości kosza wzbudzi w obdarowanej osobie dziecięcą radość.

Zadbaj o swoich pracowników i klientów

Zadowoleni i zmotywowani pracownicy to podstawa dobrze funkcjonującego biznesu. Obdarowanie pracownika koszem prezentowym jest najlepszym i najprostszym sposobem na docenienie jego zasług. W naszych pięknych koszach będzie mógł znaleźć produkty, które pozwolą mu zrelaksować się po pracy, urozmaicić śniadanie lub poszerzyć kolekcję kubków.

Utrzymywanie ciepłych relacji z klientami to podstawa funkcjonownia dobrze prosperującego biznesu. Oferowane przez nas kosze prezentowe posiadają niezwykle ekskluzywny wygląd, dzięki czemu każda obdarowana osoba z pewnością poczuje się doceniona. Podaruj swoim klientom odrobinę luksusu i zbuduj pozytywny wizerunek swojej firmy. 

W Napu wierzymy, że dobro powraca. Wróci również do Ciebie.