prezenty na podziękowania dla świadków

Prezent dla świadkowej

W dniu ślubu dziękujemy rodzicom, chrzestnym czy przybyłym gościom. A co ze świadkową? Prezent dla świadkowej, mimo że nie jest wymagany, wyraża naszą pamięć również o niej. Jest przecież za co dziękować, bo lista obowiązków druhny jest dość długa. Do obowiązków świadkowej należy:

  • organizacja i zapraszanie gości na wieczór panieński,
  • pomoc w przygotowaniach do wesela,
  • przyjmowanie prezentów podczas składania życzeń,
  • dbanie o wygląd panny młodej,
  • uczestnictwo w sesji zdjęciowej.

A jak podziękować świadkowej? Ważna jest przede wszystkim szczerość. Nie trzeba robić tego na forum podczas wesela, gdy jesteśmy zmęczeni natłokiem wrażeń czy emocji. Możesz wręczyć prezent dla świadkowej przed ślubem. To Ty musisz zdecydować kiedy przyjdzie najlepszy moment. Chcąc ułatwić Ci to zadanie mamy dla Ciebie, elegancki box na prezent dla świadkowej. Kosze z idealnie dopasowaną zawartością na pewno będą w dobrym tonie i sprawią miłą niespodziankę. Możesz sama wybrać idealny zestaw i uzupełnić go tekstem podziękowania dostosowanym do okazji.

„Najlepsi przyjaciele nie dbają o to, czy twój dom jest czysty. Dbają o to, czy masz wino”

prezenty dla świadków

Prezent dla świadka

Nie możemy zapomnieć również o drugim ze świadków, który towarzyszy młodej parze. Dzień zaślubin jest stresujący również dla drużby, który też jest odpowiedzialny za to, by wszystko wypadło perfekcyjnie i bez zarzutów. Do obowiązków świadka należy:

  • organizacja wieczoru kawalerskiego,
  • czuwanie nad środkiem transportu podczas uroczystości, 
  • pilnowanie i podawanie obrączek, 
  • przyjmowanie dedykacji dla orkiestry, 
  • podpisanie aktu małżeństwa nowożeńców.

Zestaw prezentowy z alkoholem to idealny pomysł na prezent dla świadka, zwłaszcza jeśli szukamy czegoś wyszukanego i efektownego. W naszym asortymencie znajduje się wiele unikatowych kompozycji  w męskim wydaniu. Wszystkie produkty są najwyższej jakości i pochodzą od sprawdzonych dostawców, tak że zadowolą nawet najbardziej wymagających odbiorców. Duża różnorodność propozycji pozwoli Ci znaleźć idealny box na prezent dla świadka.  Sprawdź już teraz i przekonaj się, że już nie musisz szukać żadnego innego prezentu.

„Przyjaźń polega na znajdowaniu ludzi, którzy są tak szaleni jak Ty”

podziękowania dla świadków

Prezent dla świadków

Nie wiele osób zdaje sobie z tego sprawę, że bez świadków, którzy towarzyszą parze młodej, nie odbyłaby się uroczystość zaślubin. Ich obecność jest obowiązkowa i zarazem nieoceniona. Pomysł na prezent dla świadków musi więc wyjątkowy i wyrażać to co naprawdę czujemy. Jesteśmy pewni, że ekskluzywny prezent dla świadków w postaci efektownych koszy upominkowych będzie najlepszym wyborem. Nasze kosze prezentowe składają się z różnorodnych produktów delikatesowym marki premium. Dobrane z niezwykłą starannością mogą świetnie się sprawdzić jako prezent od młodych dla świadków. Konsumpcja prezentu na pewno przyniesie dużą satysfakcję i zadowolenie wynikające z możliwości zakosztowania unikatowych specjałów. Gotowy zestaw prezentowy możesz zamówić wprost  do Twojego domu. Nie musisz tracić czasu na bieganie po sklepach czy dodatkowe pakowanie upominków. Przygotujemy za Ciebie idealne podziękowanie dla świadków, za które na pewno nie będziesz musiał się wstydzić. Nasze zestawy to gwarancja udanego prezentu. Sprawdź sam!

„Prawdziwy przyjaciel nigdy nie stanie ci na drodze, chyba że idziesz w dół”

prezent dla świadka i świadkowej

Pomysły na podziękowania dla świadków

Jeśli chcesz wyrazić swoją wdzięczność to wiedz, że masz bardzo dużo możliwości. Możesz zdecydować się na oryginalne podziękowania dla świadków lub też wybrać praktyczne upominki, które zostaną wykorzystane w dowolnym czasie. Jeśli Twoja świadkowa cieni sobie prezenty o uniwersalnym charakterze, to skrzynka na podziękowania dla świadków z pewnością przypadnie jej do gustu. Wspaniały prezent w drewnianej skrzyneczce wykonanej z naturalnego drewna kryje w sobie najwyższej jakości herbatę, ręcznie wyrabianą czekoladę, przepyszne konfitury, lukrowane serca, migdały czy naturalny miód. Możesz wybrać też zestaw ze świecą dekoracyjno-zapachową czy emaliowym kubkiem. W zależności od zestawu w pakiecie dostępne są różnorodne alkohole z najwyższej półki. Takie podziękowania dla świadków weselnych spodobają się każdej druhnie czy drużbantowi. Idealnie skomponowane elementy wraz z efektownym opakowaniem zachwycą i wywołają szczery uśmiech na twarzy osób obdarowanych

„Powolnie poznawaj przyjaźń; ale kiedy ją poznasz, kontynuuj stanowcze i stale”

podziękowania dla świadków prezent

Podziękowania dla świadka i świadkowej

Podziękowania dla świadków, mimo że nie są obowiązkowe, wyrażają naszą wdzięczność, którą trudno przemilczeć. W końcu rola świadków jest wprost nie do opisania zarówno podczas przygotowań do ślubu, jak i podczas samego wesela. Bez ich pomocy zaślubiny z pewnością nie przebiegłaby tak pomyślne. Świadkowie nigdy nie są wybierani w sposób przypadku. Najczęściej zostają nimi najbliższe osoby, z którymi łączy nas szczególna relacja.  Podziękowania dla świadka i świadkowej  to idealna sposobność do tego, by przypomnieć im o niezwykłej roli pełnionej podczas wesela i naszego życia. Warto, aby prezent, jaki wręczymy, był stylowy i stosowny do przeżywanej uroczystości. Oferujemy szeroki wybór upominków różnego rodzaju w przystępnej cenie, które będą idealne jako prezent na podziękowania dla świadkowej, jak również dla świadka. Jesteśmy pewni, że dopasujesz idealny zestaw do Twojego budżetu. Obdarowane osoby będą z całą pewnością zadowolone i zapamiętają to szczególne wydarzenie na bardzo długo.

Odkryj więcej prezentów dla świadków: