zestaw prezentowy na 40 rocznicę ślubu

Prezent na 40 rocznicę ślubu dla rodziców

<p40 rocznica ślubu naszych rodziców to nie tylko ich święto, ale też nasze – w końcu to właśnie od tego momentu rozpoczęła się historia naszej rodziny. Jeżeli zastanawiamy się jaki prezent na 40 rocznicę ślubu dla rodziców będzie odpowiedni, to przychodzimy z pomocą. Musimy pamiętać, że taki prezent powinien sprawiać radość zarówno naszej mamie, jak i tacie. Ten warunek spełnią nasze kosze prezentowe – każde z naszych rodziców znajdzie w nich coś dla siebie, niezależnie od ich preferencji.

Prezent dla rodziców na 40 rocznicę ślubu w formie kosza prezentowego może też pokazać jak dobrze znamy naszych rodziców. Możemy wybrać taki, który zawiera ich ulubione trunki (wino, whisky, prosseco) albo słodycze (pierniczki, belgijskie czekolady, ciastka). Jeżeli nasi rodzice są fanami wspólnego porannego picia kawy albo herbaty, to na prezent na 40 rocznicę ślubu dla rodziców możemy podarować im kosz z pyszną kawą Lavazza albo herbatami pochodzącymi prosto z Azji. Do tego francuskie konfitury, naturalne miody i wspólne śniadanie gotowe.

„Udane małżeństwo wymaga wielokrotnego zakochiwania się, zawsze w tej samej osobie”

prezent na 40 rocznicę ślubu dla rodziców

Elegancki prezent na 40 rocznicę ślubu dla cioci i wujka 

Nasi ciocia i wujek to często tak naprawdę przyszywani rodzice – w końcu często są naszymi chrzestnymi. Dlatego ich rocznica ślubu jest dla nas na pewno równie ważna. Prezent na 40 rocznicę ślubu dla cioci i wujka powinien pokazać jak dobrze ich znamy, ale przy tym powinien być też elegancki. Dlatego właśnie kosz prezentowy, w którym zarówno ciocia, jak i wujek znajdą swoje ulubiony produkty, będzie ciekawym, ale też ekskluzywnym upominkiem. Wujek na pewno ucieszy się z dobrej jakości whisky albo hiszpańskiego wina – dodatkowo będzie ono nawiązywać do rubinowej rocznicy.

Z kolei nasza ciocia na pewno chętnie pomoże wujkowi z butelką wina, a do tego doceni słodkości znajdujące się w koszu. Mogą to być tradycyjne pierniczki, francuskie konfitury albo czekolady pochodzące prosto z Belgii. Taki prezent dla cioci i wujka na 40 rocznicę ślubu na pewno pokaże naszą miłość i wdzięczność za ich obecność w naszym życiu. Taki kosz prezentowy będzie też doskonałym prezentem na 40 rocznicę ślubu dla teściów.

„Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród”

prezenty na 40 rocznicę ślubu dla rodziców

Elegancki i ekskluzywny prezent na 40 rocznicę ślubu

Elegancki prezent na 40 rocznicę ślubu dla rodziców, chrzestnych, teściów, a może przyjaciół rodziny czy szefa? Niezależnie od pary, która obchodzi rubinowe gody, zaproszenie na 40 rocznicę ślubu to na pewno zaszczyt. Świętowanie tak długiego małżeństwa wymaga na pewno odpowiedniego upominku. Ekskluzywny prezent na 40 rocznicę ślubu jest tutaj wymogiem.

Kosze prezentowe już na pierwszy rzut prezentują się elegancko. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i nie znajdziemy tutaj nieestetycznego plastiku. Oprócz klasycznego kosza do wyboru są też pudełka wykonane z drewna, które prezentują się bardzo efektownie. Taki elegancki prezent na 40 rocznicę ślubu sprawdzi się zarówno jako prezent dla naszych rodziców, jak i dla innych par w naszej rodzinie czy kręgu przyjaciół. To również piękny prezent na srebrne czy złote gody.

Odkryj więcej prezentów na 40 rocznicę ślubu: