Kosze świąteczne i zestawy prezentowe dla firm

Z radością przygotujemy oryginalne propozycje świątecznych podarunków dla Państwa klientów i pracowników

Wypełnij formularz aby otrzymać spersonalizowaną ofertę

  Personalizacja koszy świątecznych

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy rozmaite rozwiązania w zakresie personalizacji  naszych koszy prezentowych. Logo firmy na drewnianej skrzynce, unikalna etykieta z cytatem na ulubionym winie, a może kieliszki z wygrawerowaną podobizną prezesa. To jedynie ułamek naszych możliwości.

  Naszym nadrzędnym celem jest pełna satysfakcja klienta, dlatego jeżeli posiadają Państwo jakąkolwiek koncepcję na uczynienie naszych koszy prezentowych jeszcze bardziej wyjątkowymi, z przyjemnością ją zrealizujemy.

  Lista dostępnych personalizacji:

  • wstążka z logo firmy
  • ozdobna karta okolicznościowa
  • list z życzeniami od zarządu
  • zawieszka z imieniem
  • dołożenie własnego produktu do kosza
  • masz inny pomysł? napisz do nas!

  Zaufali nam między innymi:

  Kosz prezentowy – zawsze trafiony podarunek

  Oferowane przez Nas kosze upominkowe są najlepszym pomysłem na prezent na każdą okazję. Niezależnie czy są wręczane kobietom lub mężczyznom, ludziom młodym lub bardziej doświadczonym życiowo, zawsze na twarzy obdarowanej osoby zagości szczery uśmiech. Umieszczone w gustownych koszach produkty, są uniwersalne i zostały stworzone aby dostarczać przyjemność. Przyjemność, o której wielu z nas na codzień zapomina. 

  Kosz prezentowy jest jak jajko niespodzianka dla dorosłych. Niewiele jest przyjemniejszych uczuć na świecie od tego, które towarzyszy Nam podczas rozpakowywania pięknie zapakowanych prezentów. Stopniowe odkrywanie zawartości kosza wzbudzi w obdarowanej osobie dziecięcą radość.

  Zadbaj o swoich pracowników i klientów

  Zadowoleni i zmotywowani pracownicy to podstawa dobrze funkcjonującego biznesu. Obdarowanie pracownika koszem prezentowym jest najlepszym i najprostszym sposobem na docenienie jego zasług. W naszych pięknych koszach będzie mógł znaleźć produkty, które pozwolą mu zrelaksować się po pracy, urozmaicić śniadanie lub poszerzyć kolekcję kubków.

  Utrzymywanie ciepłych relacji z klientami to podstawa funkcjonownia dobrze prosperującego biznesu. Oferowane przez nas kosze prezentowe posiadają niezwykle ekskluzywny wygląd, dzięki czemu każda obdarowana osoba z pewnością poczuje się doceniona. Podaruj swoim klientom odrobinę luksusu i zbuduj pozytywny wizerunek swojej firmy. 

  W Napu wierzymy, że dobro powraca. Wróci również do Ciebie.