Wrocław – kosze prezentowe i paczki świąteczne

Szukasz kosza prezentowego we Wrocławiu? Jesteś firmą z Wrocławia lub okolic, która potrzebuje paczek świątecznych dla swoich pracowników lub klientów? Jesteś we właściwym miejscu. NAPU to kosze prezentowe i paczki świąteczne najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą koszy upominkowych.

białe wino wytrawne Feudo Arancio Grillobiałe wino wytrawne Feudo Arancio Grillo
brandy Metaxa 12-letniabrandy Metaxa 12-letnia
czerwone wino wytrawne Sericis Cepas Viejasczerwone wino wytrawne Sericis Cepas Viejas
+7
739,00 1 689,00 
białe wino wytrawne Feudo Arancio Grillobiałe wino wytrawne Feudo Arancio Grillo
czerwone wino wytrawne Feudo Arancio Syrahczerwone wino wytrawne Feudo Arancio Syrah
Jack Daniel’s Old No. 7Jack Daniel’s Old No. 7
+2
549,00 629,00 
309,00  / 251,22  netto
239,00  / 194,31  netto
paczki świąteczne dla pracowników wrocław

Kosze prezentowe Wrocław

Szukasz pomysłu na prezent w okolicy Wrocławia?

Z przyjemnością przygotujemy i wyślemy do twojego miasta nasze wyjątkowe kosze upominkowe. Nie ograniczamy się jedynie do Wrocławia. Tworzymy eleganckie kosze prezentowe i świąteczne zestawy upominkowe na terenie całego województwa dolnośląskiego. Zamów swój wymarzony prezent do takich miast jak: Wałbrzych, Świdnica, Brzeg, Oleśnica, Legnica, Jelenia Góra, Bolesławiec, Leszno, Rawicz, Kępno, Lubin, Trzebinca, Kłodzko, Prudnik, Polkowiec, Zielona Góra, Żary czy Krotoszyn.

Nie wymieniliśmy Twojej miejscowości? Żaden problem!  Zamów kosz prezentowy w dowolne miejsce w całym województwie dolnośląskim, a my dołożymy wszelkich starań, aby prezent pojawił się u Ciebie w domu nawet następnego dnia!

kosze i zestawy prezentowe wrocław

Kosze prezentowe dla firm oraz paczki świąteczne dla pracowników Wrocław

Szukasz prezentu dla swoich pracowników, klientów, a może dla zarządu firmy we Wrocławiu i okolicach? Właśnie po to dla Ciebie jesteśmy! Z przyjemnością przygotujemy eleganckie kosze prezentowe i paczki świąteczne dla Twoich pracowników i klientów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, dysponujemy szerokim wachlarzem personalizacji świątecznych prezentów firmowych. Podsuń nam pomysł, na to jak mają wyglądać zestawy prezentowe dla Twojej firmy, a my zajmiemy się realizacją. Dostarczymy paczki do Wrocławia, całego województwa dolnośląskiego, a nawet do Twoich klientów za granicą.

Wszelkie istotne informacje, odnoście paczek świątecznych oraz prezentów firmowych znajdziesz TUTAJ

Sprawdź więcej koszy upominkowych i świątecznych zestawów we Wrocławiu