Wierzymy, że dobro powraca.

Dlatego jesteśmy dumni z każdego dostarczonego prezentu.
Z każdego uśmiechu, który wręczony prezent wywoła.
Z każdego dobrego słowa, którego będzie przyczyną.

zespół napu

Poznaj wyjątkowy zespół,
który tworzymy:

Adam

Adam

Człowiek orkiestra. Jeśli poprosisz go o zbudowanie rakiety kosmicznej, być może trochę się zdziwi, ale zaraz przejdzie do działania.

Emilka

Emilka

Cicha woda brzegi rwie, a Emilka naprawdę potrafi urwać. Jej specjalnością jest przekraczanie oczekiwań. Specjalistka od zadań złożonych i niemożliwych.

Ewa

Ewa

Potrafi odróżnić 32 odcienie szarego i rozmawiać przez telefon w nieskończoność. Mistrzyni komponowania prezentów – wiele zestawów to jej dzieła.

Norbert

Norbert

Władca obiektywu i postprodukcji. Piękne zdjęcia to jego sprawka. W międzyczasie próbuje ogarniać nieustanie zmieniające się stany magazynowe.

Zosia

Zosia

Wszechstronna natura Zosi i jej atencja do piękna sprawia, że wszyscy chcą, aby Zosia coś dla nich robiła. Niestety, Zosia jest tylko jedna.

Agata

Agata

Z Agatą nie ma miękkiej gry. Jest super ambitna i szybko się uczy. Rozwija skrzydła w zespole choć na misjach solowych też radzi sobie bardzo dzielnie.

Doma

Dominika

Spina niezliczoną ilość wątków w sobie tylko znany sposób. Koordynuje zamówienia i prace badawczo rozwojowe nad formułą na prezent idealny.

Jacek

Jacek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Chila

Chili

Nasza komórka kontrwywiadu odpowiedzialna za bezpieczeństwo – każdy intruz zostanie zdemaskowany i obszczekany.